Пежо Центр Харків «Авто Граф Ф»

PEUGEOT Partner VU

Video
КомплектаціяКузовДвигунКППЦіна грн.Рік
Business Фургон L11.6 HDi 92 к.с.5 МКПП412 8002018

NEW PARTNER VU

Оновлений PEUGEOT Partner VU не тільки змінився ззовні, але й вийшов на новий технологічний рівень. Завдяки самому сучасному обладнанню та засобам зв'язку ви зможете подорожувати з ще більшим комфортом

НАДІЙНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Стиль оформлення Partner VU розкриває характер цього автомобіля: надійний, що відповідає сучасним вимогам навіть в дрібницях.
Передня частина автомобіля була повністю переглянута: радіаторна решітка витягнулася в висоту, в її центрі розташована емблема PEUGEOT, підносячись над акуратним бампером.
Partner VU з безсумнівною елегантністю уособлює нові стилістичні рішення марки Peugeot.

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ
В Partner VU передбачено найсучасніше обладнання: кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 17,8см з функцією «Mirror Screen», що дозволяє дзеркально відображати екран смартфона на сенсорному екрані, відеокамера заднього виду, передній і задній парктронік, система Grip Control.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
PEUGEOT Partner VU - дуже універсальний автомобіль з полегшеним доступом в салон. Зокрема, в широкій задніх дверей вікно може відкриватися окремо. Багатофункціональна дах Zenith забезпечить в салоні надзвичайно затишну атмосферу.


Вам також може сподобатись