ПЕЖО на ЦЕНТРАЛЬНОМУ

В нашому сервісному центрі Ви можете отримати комплекс робіт з діагностики та антибактеріальної обробки кондиціонеру всього за 700 грн!

В нашому сервісному центрі Ви можете отримати комплекс робіт з діагностики та антибактеріальної обробки кондиціонеру всього за 700 грн!

Чисте повітря в салоні Вашого авто – це запорука здоров’я. Як що повітря забруднене, то це може стати причиною респіраторних захворювань, астми, застійних явищ, роздратування носових пазух і горла. Крім того, 30% населення земної кулі страждає від алергії на пилок, і це число подвоїлося за останні десять років через забруднення та зміни клімату. Повітряний фільтр салону повинен захищати від негативних факторів, він забезпечує захист від пилку, дрібних частинок та інших елементів, які забруднюють повітря в авто. З часом повітряний фільтр перестає виконувати свою місію (забивається), але, що найважливіше - забруднений кондиціонер та його фільтр можуть бути осередком накопичування не тільки бруду, а і хвороботворних бактерій, які можуть викликати гострі респіраторні захворювання, аж до запалення легенів. Ось чому так важливо регулярно проводити заходи з очищення кондиціонерів в автомобілі та вчасно замінювати повітряний фільтр. Спеціалісти рекомендують замінювати повітряний фільтр салону кожні 15 000 км або раз на рік.

Дбаючи про клієнтів, наш автосалон пропонує пройти діагностику та антибактеріальну обробку кондиціонеру, яка включає в себе наступні види робіт:

  • перевірка стану фільтра салону;
  • огляд радіатора кондиціонера і двигуна на предмет забруднення;
  • вимірювання температури повітря, що надходить в салон;
  • перевірка роботи системи кондиціонування;
  • антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіля.

Вартість комплексу робіт складає всього 700 грн

Акція діє з 15 травня до 31 серпня 2023 року.