Пежо Центр Харків «Авто Граф Ф»

Кредит

Переваги кредитної програми

 

1. Зручно 
Всю необхідну інформацію по кредиту, а також розрахунок щомісячного платежу Вам надасть фінансовий консультант салону. Подача документів і заповнення заявки також відбувається безпосередньо в салоні.

2. Швидко
Рішення про надання кредиту приймається протягом одного робочого дня з моменту отримання повного пакету документів на кредит.

3. Прозорі умови
Кредитні умови за програмою не містять ніяких прихованих комісій та платежів,  у Вас є можливість дострокового погашення з першого дня без будь-яких штрафних санкцій. Доступні класична і ануїтетна схеми погашення кредиту.

4. Надійні страхові партнери
Страховими партнерами є компанії, що демонструють стабільність,  мають багаторічний практичний досвід роботи, надійну ділову репутацію та входять в ТОП-10 компаній на ринку.

5. Підтримка імпортера автомобілів PEUGEOT в Україні
Кредитна програма розроблена і підтримується імпортером автомобілів PEUGEOT в Україні, тому, коли ви оформлюєте кредит у нас, ви можете бути впевнені що отримуєте одні з самих конкурентних кредитних умов на ринку.

 

ДОСТУПНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ

 

PEUGEOT FINANCE


Кредитний партнер ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Початковий внесок – від 10%, строк кредитування – до 84 місяців. Фіксована відсоткова ставка на весь строк кредитування.
Спеціальні умови кредитування (для фізичних осіб та ФОП)
Спеціальні умови кредитування (для юридичних осіб)

Кредитний партнер АТ «КРЕДОБАНК».

Спеціальні умови кредитування на всі моделі
Kredo PCU