ПЕЖО на ЦЕНТРАЛЬНОМУ

Trade-In

Trade-In від Peugeot за спеціальними умовами

 

Прийомом старих автомобілів в залік вартості нових займаються багато компаній, проте тільки наша здатна запропонувати для Вас найвигідніші умови. Основні конкурентні переваги нашої компанії: відсутність будь-яких обмежень. У нашій компанії немає обмежень ні за віком автомобіля, ні по пробігу. Найголовніше, щоб Ваш автомобіль не мав серйозних кузовних ушкоджень, що впливають на геометрію кузова, і був юридично «чистий». Для компанії, яка піклується про своїх клієнтів і свою репутацію, це ключові моменти.

Ваш Персональний менеджер

Протягом всього процесу від оцінки до безпосередньо здачі автомобіля Ви спілкуєтеся з однією людиною - Вашим особистим менеджером, який візьме на себе не тільки турботи, пов'язані з оцінкою і діагностикою, а й інші організаційні питання, в тому числі і ті, які пов'язані з ДАІ. Все це дозволить заощадити Вам час, а значить, і гроші.

Максимально можлива оцінка Вашого автомобіля

Ваша пряма вигода: тільки при оцінці в нашій компанії Ваші втрати зводяться до мінімуму - обов'язково перевірте!!!

Ваш старий автомобіль - перший внесок по кредиту або в якості передоплати за новий автомобіль!

Це дуже зручно - що автомобіль який Ви здаєте може служити першим внеском за кредитом. Таким чином, Ви можете поїхати від нас на новому автомобілі, не сплачуючи грошей.

Повна відсутність ризику

Тільки співпрацюючи з такою серйозною компанією, як наша, Ви можете бути впевнені у своїй особистій і фінансовій безпеці на 100%.

Кращі умови при покупці! При обміні Вашого автомобіля, купленого в нашому автоцентрі, Ви гарантовано отримуєте спеціальні умови при покупці нового автомобіля у нас.